Kjo është vajza që ndau Robertin nga Nora/ E mohoi për shumë kohë: Robert Berisha kapet me presh në duar me të “dashurën” e re

Kjo është vajza që ndau Robertin nga Nora/ E mohoi për shumë kohë: Robert Berisha kapet me presh në duar me të “dashurën” e re

Kjo është vajza që ndau Robertin nga Nora/ E mohoi për shumë kohë: Robert Berisha kapet me presh në duar me të “dashurën” e re

Deklarata b òmbë e modeles Jessica Kadiu, e cila pranonte lidhjen me Robert Berishën, bëri bujë në mediat shqiptare pasi këngëtari e kishte mohuar kategorikisht romancën në verën e kaluar, kur u panë së bashku në Turqi.

Modelja tregonte se e dashuronte Robertin akoma dhe shpresonte që një ditë të mund të ktheheshin sërish bashkë, duke e falenderuar ndërkohë për të gjithë dashurinë që ai i kishte dhuruar. Por pavarësisht se ajo ëndërronte rikthimin me të, Roberti nuk reagoi publikisht pas kësaj deklarate dhe menduam se gjërat u lanë me kaq, por jo.

Në fillim dyshja nisën të ndiqnin njëri-tjetrin në Instagram, dhe më pas u panë të dy në New York në mars duke na lënë të mendojmë se dyshja mund të jetë bashkë. Së fundmi, Prive.al ka arritur të sigurojë fotografi të dyshes ditën e sotme në një pikë karburantesh rrugës për Shqipëri ku shihen krah njëri-tjetrit.

Leave a Reply