Kështu duket Kerimani i serialit “Fate të kryqëzuara”

Kështu duket Kerimani i serialit “Fate të kryqëzuara”

Kështu duket Kerimani i serialit “Fate të kryqëzuara”

Me siguri e mbani mend Kerimanin, personazhin që ra shumë në sy në serialin “Fate të kryqëzuara”. Këtë rol e luante aktorja turke Nursel Kose, e cila sot është 59 vj eç, por vazhdon të jetë në formë shumë të mirë fizike.

Aktorja ka publikuar së fundmi në Instagram disa foto ku shfaqet me bikini gjatë pushimeve. Fotot kanë tërhequr vëmendjen e fansave dhe Nursel ka marrë komplimenta të shumta. Shumë prej fansave i komentojnë aktores se duket shumë më e re se mosha e saj. Nursel Kose është e martuar me violinistin gjerman Ulrich Mertin.

Leave a Reply