‘Katunarja e zemrës’, Ajka ndihmon Besin për të punuar tokën (Video)

Aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku publikon shpesh video-momente pranë vogëlushes Ajka në rrjete sociale. Ajo po rritet nga dita në ditë dhe që tani ka fituar zemrën e publikut.

Ajka ka trashëguar nga i ati dashurinë për fshatin dhe natyrën dhe këtë po e tregon vazhdimisht. Së fundmi Besi ka publikuar një video në fshat, ku shihet duke punuar tokën dhe nuk është vetëm. Ajka po e shoqëron dhe njëkohësisht po i jep ndihmën e saj me duart e vogla.

View this post on Instagram

Katunarja zemres!!! ❤️. @xhensilamyrtezaj

A post shared by Bes Kallaku (@bes_kallaku) on

Leave a Reply