“Jam penduar që kam folur për jetën pri vate..”, Bukuroshja shqiptare tregon çfarë po ndodh me të…

“Jam penduar që kam folur për jetën pri vate..”, Bukuroshja shqiptare tregon çfarë po ndodh me të…

“Jam penduar që kam folur për jetën pri vate..”, Bukuroshja shqiptare tregon çfarë po ndodh me të…

Moderatorja simpatike Nevina Shtylla ka qenë herë pas herë pjesë e lajmeve rozë. Kohë më parë ajo vetë e pranoi se ishte në një lidhje me një jurist, por së fundmi me një deklaratë gjatë emisionit “E diell”, ku tha se ishte single këngëtarja u vu sërish në qendër të vëmendjes.Ajo ka qenë e ftuar mëngjesin e sotëm në “Wake up” ku deklaroi se është penduar që ka folur dikur për jetën pr/ivate dhe se nuk do të flasë më, pasi çdo material që jep sipas saj keqpërdoret dhe për këtë arsye moderatorja ka deklaruar se nuk do të flasë më dhe nuk do të japë më asnjë detaj mbi jetën e saj pri/vate.

Nevina ndërkaq do të nisë së shpejti një tjetër projekt televiziv të quajtur “Kinostar”, i cili pritet të nisë së shpejti në ekranin e “Top Channel”. Shi o vi deon me po sht KE TU

Leave a Reply