Ja si do të jetë moti gjate ketyre dy diteve..

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se të premten dhe të shtunën në Kosovë do të mbajë mot i vranë dhe me diell, shkruan Gazeta Sinjali.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 9 deri 14 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 19-26 gradë Celsius”, thuhet në njoftimin e IHMK-së.

error: Alert: Content is protected !!