Ja kush është bukuroshja që punonte si ndihmëse e Ramës që mori postin me rëndësi sot: Ka qenë vajzë vide….

Ja kush është bukuroshja që punonte si ndihmëse e Ramës që mori postin me rëndësi sot: Ka qenë vajzë vide….

Ja kush është bukuroshja që punonte si ndihmëse e Ramës që mori postin me rëndësi sot: Ka qenë vajzë vide….

Ditën e sotme dha dorëheqjen nga detyra sekretari i Përgjithshëm i Ministrisë së Brendshme Plarent Ndreca
Nuk dihen ende arsyet e këtij largimi teksa menjëherë u gjet edhe zëvendësuesja.

Bëhet fjalë për Elena Picin, një vajzë e re simpatike dhe e panjohur për publikun në fakt. Ose së paku për ‘publikun’ politik sepse Elena e ka një publik si showgirl.

Sekretarja e Përgjithshme e MB, njihet si figurante videoklipesh. Ajo ka qenë ‘personazhi kryesor’ i Alban Skenderajt në klipin ‘Mirëmëngjes’ në rolin e një kamariereje që shërben kafen dhe josh një të ri i cili bie në dashuri me të.

Nejse, se për pak dolëm nga fabula…

Elena as më pak e as më shumë sot zëvendësoi Plarent Ndrecën, i cili nga ana tjetër ka një karrierë të konsiderueshme në funksione drejtuese.

Leave a Reply