Ia morën jetën dhe e lanë në mes të detit, rrëqethin shoqet e 17-vjeçares: Si ta bënë ty atë, na prekën z emrën në këtë ditë..

Ia morën jetën dhe e lanë në mes të detit, rrëqethin shoqet e 17-vjeçares: Si ta bënë ty atë, na prekën z emrën në këtë ditë..

Ia morën jetën dhe e lanë në mes të detit, rrëqethin shoqet e 17-vjeçares: Si ta bënë ty atë, na prekën z emrën në këtë ditë..

Enisa Doda është 17-vjeçarja që u m.byt tr.agjikisht ditën e djeshme në Velipojë. I ndaluar është 25-vjeçari Indrit Bajraktari, teksa vajza kishte dalë xhiro me skaf së bashku me të. Se kuptoj dot ti ike ne ket mos kaq e re 17 vjec.

Smundem ta besoj nuk je ike atje lart zoti te mori atje pran tij… Smundem ta besoj por ky esht fati, qe smund ta ndryshojm por ti le pas gjithcka le familjen, le dy vellezerit e tu te vegjel qe ato prisnin ty per cdo gje ti mesoje ti rrisje te gjitha, le dhe niperit qe akoma si ke mar pran vetes ti afrosh ti perkedhelesh e tju ndjesh aromen… Ti smund te ikje tani kishe kaq shum gjera ke kaq shum njerez qe te donin ty te ishe afer tyre kishe kaq shum enderra per te realizuar smund te ikje e te lesh gjithcka keshtu… ti ishe rritu e ber kaq e bukur kaq yll sa zoti u be xheloz dhe te mori pran vetes…

Leave a Reply