Hiqni pikat e zeza duke përdorur vetëm dy përbërës

Hiqni pikat e zeza duke përdorur vetëm dy përbërës

Hiqni pikat e zeza duke përdorur vetëm dy përbërës

Shumë femra dhe adoleshente luftojnë me pikat e zeza në fytyrë. Arsyeja pse jeni lodhur nga to është sepse vazhdojnë të dalin vazhdimisht edhe pas pastrimit.

Të gjithë ato krem që keni shpenzuar para nuk ju kanë dhënë ndonjë rezultat, shkruan “holistic living tips”. Çdo gjë natyrale është shumë më e mirë. Kjo maskë për fytyrën do ju heq pikat e zeza dhe do e bëjë lëkurën tuaj të shkëlqej.

Ju duhen këta përbërës: Dy lugë qumësht. Një lugë xhelatinë pa aromë. Enë e disponueshme

Udhëzimet: Përzieni të gjithë përbërësit në enën e disponueshme. Vendoseni përzierjen në mikrovalën tuaj dhe nxeheni atë për 15 sekonda. Vendoseni këtë përzierje në fytyrën tuaj.

Lëreni të qëndrojë për 15 minuta: Filloni të qëroni maskën dhe do të vëreni që pikat e zeza nuk janë më.

Leave a Reply