Hëna e re/ Meri paralajmëron: Jeta juaj do ndryshojë, lajme të mira, lekë, lidhje të reja

Astrologe Meri ka lajme të mira për shenjat e horoskopit, sa i përket kësaj jave. Meri shprehet se me Hënën e Re, humori ynë do ndryshojë dhe kjo hënë do na drejtojë drejt një zhvillimi të ri. Gjithashtu kjo hënë do na frymëzojë për të krijuar, do rregullojë ma rrëdhë niet tona, do sjellë liri dhe shplodhje. Vështirësi do sjellë vetëm planeti Mars që do na mbingarkojë emocionalisht dhe do na bëjë të paduruar. Lexoni më poshtë parashikimin për çdo shenjë horoskopi.

Dashi
Hena e re do ndikoj ne plane te reja dhe mundesi rrugesh te ndryshme per t’i zgjidhur me zgjuarsi. Kujdes nga inatet e brendshme dhe shperthimet nervore

Demi
Hena e re do ju jap mundesi te reja ne jeten sentimentale dhe ate ekonomike. Do beni njohje dhe hapje te reja shume me te mira dhe te kendshme

Binjaket
Hena e re ne jeten tuaj do jete nje fillim i ri ne shume aspekte ne jeten tuaj personale dhe ne synimet tuaja. Do keni nje ndryshim me shume lajme te mira

Gaforrja
Nje hene e re ne shtepine e endrrave apo ne deshirat tuaja me te fshehta do te thote qe ju akoma nuk keni mundesi shpirterore per te perballuar nje hapje te re

Luani
Jeta juaj do jete me e larmishme me henen e re ne Binjak. Qellime te reja shok e miq te rinj si edhe dashuri te reja fillojne t’ju mbushin jeten. Kujdes nga shpenzimet dhe shendeti

Virgjeresha
Hena e re ne Binjak ju promovon ne lidhje me karrieren dhe punen. Por njerezit antagoniste me ju do bejne gjithcka qe ta prishin kete moment. Kujdes ne m arredh eniet ne cift do kete perballje dhe xhelozi

Peshorja
Lajme te reja per udhetime dhe pune qe lidhen me ligjin apo shkollimin e kualifikimin tuaj. Por ka mundesi edhe nje njohje me dike qe jeton larg

Akrepi
Ceshtje te nje clirimi ekonomik dhe nje mundesie te re per te qetesuar shpirtin tuaj nga lodhja dhe detyrimet ne shume aspekte ekonomike dhe ero tike

Shigjetari
Hena e re perballe shenjes tuaj do jete shume e mire per bashkepunime te reja dhe fillime te reja ne nje lidhje ekzistuese por qe fillon te permiresohet

Bricjapi
Ditet per ju fillojne te jene me te kendshme me me shume pune dhe me me shume takime e dalje interesante. Jeta personale behet me e kendshme. Vetem kujdes nga nje shoqe qe nuk ju do shume

Ujori
Dashuria do jete fati dhe e drejta juaj ne kete periudhe. Po ashtu talentet dhe aftesite tuaja krijuese tani do shperthejne si asnjehere tjeter

Peshqit
Marsi ne shenjen tuaj do perpiqet te sulmoj dhe te dyshoj per cdo gje te re qe futet ne jeten tuaj apo qe mund t’ju tregoj nje rruge te re.

Leave a Reply