Genta Ismajli i habit të gjithë/ E kam ëndërr të vesh fustanin e bardhë, dua dy dasma të mëdha me turkun tim

Genta Ismajli i habit të gjithë/ E kam ëndërr të vesh fustanin e bardhë, dua dy dasma të mëdha me turkun tim

I keni të gjithë në shtëpi këto produkte merrini përdorini, shërojnë 7 sëmundje

Ai nuk lë rast pa shprehur dashurinë ndaj këngëtares përmes surprizave mjaft romantike. Siç duket ata janë më të lumtur se kurrë përkrah njëri-tjetrit, ndaj Genta është e gatshme që të martohet.Gjatë një interviste për emisionin “Wake Up” ajo u shpreh se si çdo vajzë ëndërron të veshë fustanin e bardhë përderisa ka gjetur njeriun e zemrës.Genta tregoi se dëshiron që të bëjë dy dasma, një tradicionale dhe një tjetër më klasike. Megjithatë ajo shtoi se as martesa nuk do e ndalë ritmin e vrullshëm të jetës së saj.Ndër të tjera ajo tregoi se partneri i saj turk e thërret me përkëdheli “llokum me arra”. Genta tha se Usta e mbështet shumë në karrierën e saj, sidomos tani që e ka kuptuar se si funksionon gjithçka.

Leave a Reply