Genta Ismajli flet për partnerin turk/ Më mban në pëllëmbë të dorës, më ka llokum me arra

Genta Ismajli flet për partnerin turk/ Më mban në pëllëmbë të dorës, më ka llokum me arra

Genta Ismajli flet për partnerin turk/ Më mban në pëllëmbë të dorës, më ka llokum me arra

Prej kohësh tashmë kërngëtarja shumë e dashur për publikun, Genta Ismajli ka konsoliduar lidhjen me biznesmenin turk Hysein Usta. Genta dhe Hysein postojnë shpesh foto me njëri-tjetrin teksa po bashkëjetojnë në Turqi.Genta ishte e ftuar sot në “Wake up”, në Top Channel ku tregoi se partneri kujdeset shumë për të dhe po e mbështet në karrierën e saj muzikore.”Që në mëngjes më bën kafen, çdo ditë ma përgatit dhe më shijon më shumë kur ma bën ai kafen”, u shpreh Genta.E pyetur si e thërret partneri me përkëdheli, këngëtarja u përgjigj: “Llokum me arra”.

Leave a Reply