Flasin Espertet; Toniku I Mëngjesit Për Humbjen Në Peshë – 100% Efektive

Flasin Espertet; Toniku i Mëngjesit Për Humbjen në Peshë – 100% Efektive

Për të ulur këtë ndjesi e bashkë me të edhe peshën e tepërt ju mund të zgjidhni një sërë mënyrash, por është e rëndësishme që të mund të zgjidhni atë të duhurën për ju.

Një gotë e freskët çdo mëngjes e cila ju ndihmon me të gjitha këto probleeme mund të themi se është zgjidhja.

Tonikët janë gjithnjë të mrekullueshëm për trupin dhe kryejnë shumë funksioni duke ju kënaqur edhe me shijen e veçantë.

Në artiikuullin e sotëm ju sugjerojmm një prej tyre që ju ndihmon me humbjen e peshës së tepërt dhe ndjesinë e fryrjes.

Ndiiqeeni mëpposhttë hap pas hapi mënyrën e saktë të përgatitjes së kësaj pije që e ndihmon trupin të largoje bakktereet, stimulon sistemin tretës, nxjerr tokksinaat nga trupi dhe mban pehashin e balancuar.

Përbërësit
Lëngu i gjysmë limoni

1 fetë xhenxhefil

1 lugë gjelle uthull molle

300 ml ujë i nxehtë

Përgatitja

Për të përgatitur këtë tonik rruga që duhet të ndiqni është shumë e thjeshtë.

Mjafton të përzieni në një shishe apo gotë të madhe të gjithë përbërësit e përmendur mësipër.

Tundeni mirë shishen ose përziejeni mirë të gjithë përbërjen e më pas lëreni në frigorifer përgjatë natës.

Përdorimi

Këtë kurë pastruese natyrale përdoreni për të paktën dy javë.

Atë mund ta konsumoni menjëherë në mëngjes ose përgjatë ditës pak nga pak, duke u siguruar që të qëndrojë i freskët.

error: Alert: Content is protected !!