Festoi ditelindjen e saj, Nuk do ta besoni, kaq vite ka mbushur Zanfina Ismajli

Ajo ndonëse është shkëputur nga industria muzikore, por ende përitet për të. Fjala është për këngëtaren e njohur, Zanna Ismajli e cila feston ditëlindjen e 36-të.

E cila përherë pelqehet për stilin unik. Dje ajo festoi ditëlindjen e saj të 36-të. Kjo është bërë e ditur përmes disa postimeve në rrjetin social derisa shperndante imazhe.Të tilla kryesisht nga urimet që ia bënin fansat, kolegët dhe familjarët, që i shpresuan për më të mirat.

Theksojmë se më shumë mori vëmendje urimi i Adelina Ismajlit, e cila zgjodhi fjalët më të mira për të, percjell ditorja.

error: Alert: Content is protected !!