Festoi 68-vjetorin sot/ Taulant Balla uron Fatos Nanon: Lideri ynë historik! Po Rama si ka reaguar….

Festoi 68-vjetorin sot/ Taulant Balla uron Fatos Nanon: Lideri ynë historik! Po Rama si ka reaguar….

Festoi 68-vjetorin sot/ Taulant Balla uron Fatos Nanon: Lideri ynë historik! Po Rama si ka reaguar….

Kreu i grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla ka uruar sot liderin historik të të majtëve për ditëlindjen, Fatos Nanon.
Përmes një mesazhi në ‘Facebook’ Balla theksoi se nën drejtimin e Nanos u formësua e majta moderne socialdemokrate.

MESAZHI I BALLËS

Urimet më të mira për ditëlindjen udhëheqësit tonë historik Fatos Nanos. Nën drejtimin e tij u formësua e majta moderne socialdemokrate dhe progresiste, duke spikatur kontributi i PS në momente të vështira e delikate që do të kalonte Shqipëria në ngjarje me ngarkesë të madhe politike.

Leave a Reply