Era Istrefi shtatzënë? Këngëtarja fotografohet me barkun e rrumbullakosur dhe rrjeti po çme ndet

Era Istrefi shtatzënë? Këngëtarja fotografohet me barkun e rrumbullakosur dhe rrjeti po çme ndet

Era Istrefi shtatzënë? Këngëtarja fotografohet me barkun e rrumbullakosur dhe rrjeti po çme ndet

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Era Istrefi ka qenë këto ditë në qendër të vëmendjes pas komenteve të fansave të saj. Për ta rikthyer këngëtaren e cila ishte zhdukur që prej muajit dhjetor, fansat vendosën të tërhiqnin vëmendje duke komentuar “U prehsh në paqe”. Komente të tilla vërshuan në postimin e fundit të këngëtares, aq sa ajo u detyrua të reagonte.
“Jam mirë dashuri, shpresoj të jeni mirë gjithashtu”, shkruante Era. Mirëpo sot një tjetër thashethem po qarkullon për këngëtaren.

Leave a Reply