Emocionuese: Dy muaj në karantinë, gomari qan me dënesë kur e sheh pronarin

Një video emocionuese vjen nga Spanja. Gomari shihet teksa shpërthen në lot kur takon të zotin pas dy muajsh në karantinë.
Video është bërë virale në rrjetet sociale dhe mediat e huaja.

CNN shkruan se kjo video do t’ju prekë zemrën, duke e interpretuar gjestin e gomarit me emrin “Baldo” si shprehje të emocionit për mungesën e të zotit.
Për më tepër ndiqni videon.

Leave a Reply