E trishte! 18-vjeçarja humb jeten pasi lind në shtëpi, nuk e dinte që ishte shtatzënë

E reja britanike Danielle Jones, 18 vjeç, ka ndërruar jetë teksa u dërgua me urg jencë në spital. E reja, e cila nuk e dinte se ishte shtatzënë, u dërgua me urgje ncë në spital në mesditën e së Dielës pasi lindi fëmijën e saj Danny, në shtëpinë e saj në Bristol. Mjekët nuk ishin në gjendje t’i shpëtonin jetën asaj dhe ajo vd iq, duke e lënë Danny në spital me babanë e tij Ozzy Godfrey.

Shërbimet e urgjencës nxituan në adresën në Knowle West dhe kuptohet se kanë kryer një operacion urgjent në përpjekje për të shpëtuar foshnjën e saj, sipas DailyMail.

Godfrey shkroi në Facebook:- ”Unë kam një djalë, atë që Dani do të donte. Një turp i tillë ajo nuk do ta takojë atë. Të gjithë takojnë Danny Godfrey, djalin tim të vogël. Ai duket tamam si nëna e tij. Unë po luf toj për ty njeri i vogël, mbaj fort edhe për mua, mos më le tani!”

Godfrey gjithashtu postoi fotografi të partneres së tij të ndjerë Danielle dhe shkroi: ”RIP baby nuk mund të besoj se të kam humbur. Të kam dashur më shumë se gjithçka në botë. Unë do të kujdesem për të voglin tonë që lindi sot. Jam aq i thyer sa nuk mund ta besoj. Unë provova vogëlushen time më të mirë.”

Danielle u shpall e vde kur sapo arriti në spital dhe policia ka nisur një hetim.

Një zëdhënës shtoi:- ”Ne u thirrëm nga shërbimi i ndihmës së shpejtë për të marrë pjesë në një pronë në Bratton Road, Bristol, pak para mesditës. Një grua që ishte në pronë u kurua në vendin e ngjarjes dhe u dërgua në spital, por fatkeqësisht ajo ka vd ekur. Vde kja e saj aktualisht po trajtohet si e pashpjegueshme dhe ne jemi duke kryer hetime të mëtejshme.”

error: Alert: Content is protected !!