E triishte/ Ju kthye makina përmbys, ja si e humbi jetën 23-vjecari shqiptar në mes të rrugës

Mbrëmjen djeshme u regjistrua një a ks ident në Cërrik, ku një 23-vjeçar i identifikuar si Indrit Zekthi banues në Belsh, ka humbur kontrollin e mjetit të tipit “Benz” dhe ka dalë nga rruga.

Ak sid enti ishte fa tal për të riun i cili humbi jetën në vend. Ndërkohë, pak më parë janë publikuar disa pamje nga ak si denti, ku duket qartë automjeti i shkat ërruar.

error: Alert: Content is protected !!