E tr ishtë/ Koronavirusi i merr jetën një tjetër mjeku shqiptar, ishte shumë i ri, dhi mbje e madhe

E tr ishtë/ Koronavirusi i merr jetën një tjetër mjeku shqiptar, ishte shumë i ri, dhi mbje e madhe

E tr ishtë/ Koronavirusi i merr jetën një tjetër mjeku shqiptar, ishte shumë i ri, dhi mbje e madhe

Edhe një mjek tjetër ka humbur betejën me COVID-19. Dr. Mynafir Beshiri ka ndërruar jetë mbrëmë, ka njoftuar Oda e Mjekëve të Kosovës.
Dr. Beshiri ishte punonjës i Qendrës së Mjekësisë Familjare në Dragash.

Njoftimi i Odës:

“Humb betejën me koronavirusin mjeku nga Dragashi.Ndahet nga jeta Dr. Mynafir Beshiri. Dr. Beshiri i ka shërbyer shëndetësisë primare në QKMF Dragash. Oda e Mjekëve të Kosovës, i shpreh ngushëllimet më të sinqerta familjarëve, miqve dhe kolegëve të tij”, thuhet në njoftimin e Odës.

Leave a Reply