E tha me gojën e tij/ Nuk e dimë se kur, po Blero e paska kaluar këtë sëmundje

E tha me gojën e tij/ Nuk e dimë se kur, po Blero e paska kaluar këtë sëmundje

E tha me gojën e tij/ Nuk e dimë se kur, po Blero e paska kaluar këtë sëmundje

Këngëtari shumë i dashur pë r publikun, Blero Muharremi ka qenë i in fektuar me Covid-19 dhe vetëm tani ka vendosur ta bëjë publike.
Blero ka publikuar në Instastory një foto ku shfaqet i shtrirë në sp ital dhe bën të ditur se e ka kaluar virusin, por sërish nuk është në gjendjen e tij më të mirë shëndetësore, pasi ka një tjetër problem, angina.

“Covid-in e kalova, tash angin, haj medet haj 2020, hajër inshallah”, shkruan Blero duke mos dhënë më tepër detaje për periudhën kur e ka kaluar virus

Leave a Reply