E reja nuk lë gjë pa thënë për Eni Çobanin: Ajo i mori lekët mamasë sime dhe e nxorri në…

E reja nuk lë gjë pa thënë për Eni Çobanin: Ajo i mori lekët mamasë sime dhe e nxorri në…

E reja nuk lë gjë pa thënë për Eni Çobanin: Ajo i mori lekët mamasë sime dhe e nxorri në…

Një qytetare ka de noncuar dhe ka hedhur aku za të rënda ndaj Eni Cobanit.
Denoncuesja ka dërguar një mesazh në redaksinë e JOQ ku tregon se pasi ka bërë një koment, ku ka dhënë opinionin e saj mbi rubrikën “Shihemi në Gjyq” tek emisioni “E Diela Shqiptare”, avokatja Eni Çobani i ka shkruar mesazh privat.

Zonja ka dërguar dhe një “screenshot” nga biseda, ndërsa shprehet se avokatja në fjalë i ka bërë pre sion që të mos shkruaj më, duke e cilësuar “të degj eneruar”.
Sipas saj, avokatja i mori paratë nënës së saj, por çështjen nuk ia zgjidhi.

Mesazhi i plotë:

Pershendetje JOQ…dje shkruajta nje koment per emisionin e Eni Cobanit.dhash mendimin tim.ajo m u ka pergjigjur direkt ne mesenxher dhe me beri presion qe mos te bej gaf e te shkruaj me….dhe me ka fy er rende…i bera foto pergjigjes saj dhe te times se c fare i shkruajta…perdor dikt atur se nuk i pelqeu sms ime…

Leave a Reply