E ndau nga Nora dhe tani s’la gjë pa thënë për të/ Si e ka punën modelja…

E ndau nga Nora dhe tani s’la gjë pa thënë për të/ Si e ka punën modelja…

E ndau nga Nora dhe tani s’la gjë pa thënë për të/ Si e ka punën modelja…

Modelja e njohur, Xhesika Kadiu vazhdon të përflitet së tepërmi për lidhje-ndarjet me Robert Berishën.Tashmë ish e dashura e këngëtarit kosovar, Robert Berisha duket se s’ka pasur një ndarje të paqtë.

E pyetur në instagram nëse është beqare, përmes opsionit pyetje-përgjigje, modelja pa pikën e dyshimit është shprehur se tashmë është vetëm pasi një njëri më shumë në jetën e saj kërkon një kohë të madhe.Në shumë nga pyetjet që janë adresuar modeles, një përgjigjë që bën përshtypje është ajo se çfarë Xhesikës i pëlqen më shumë si tipar tek një mashkull.

Leave a Reply