E mori makina para dhe dha shpirt në vend/ Fëmija 8 vjeç është nipi i aktorit të njohur shqiptar, prek me fjalët: Zoti mos ia dhëntë njeriu

Një ngjarje e r ëndë ndodhi mbrëmjen e 21 majit në Gjakovë, në rrugën “U ÇK”, ku si pa sojë e a
kside ntit vd iq një 8-vjeçar. Vogëlushi humbi jetën në një për plasje me makinë teksa po i jepte biçikletës.

8-vjecari është nipi i aktorit Kreshnik Ibrahimi, shumë i njohur për rolet e tij. Këtë e ka bërë të ditur vetë aktori me anë të një postimi në Facebook, ku njoftoi se vogëlushi u përcoll për në banesën e fundit.

“Te dashur Vllezer dhe Motra Shqiptare! Dje percollem per ne Banesen e fundit djalin e Vllaut tim Ares (Kushtrim) Ibrahimi i cili gjeti V dekj en pasi u go dit nga nje Vetur ne qytetin e Gjakoves në moshen 8 vjeçare!

Dua te shprehi Mirnjohjen time dhe te Familjes time Perzemersisht të gjith juve qe ndat kte dhi mbje me neve Zoti ju nderoft Familjarisht! Uroj qe kurr mos te degjojm gjera te tilla”.

error: Alert: Content is protected !!