E mbani mend Elifin tek ‘Diamante dhe dashuri’? Nuk do ta njihni si duket sot

Seriali turk “Diamante dhe dashuri” ishte ndër më të ndjekurit në ekranin shqiptar dhe teleshikuesit e prisnin me padurim ta ndiqnin mbrëmjeve në TV Klan. Kanë kaluar 5 vite nga transmetimi i këtij seriali nga i cili u bë e famshme aktorja Tuba Buyukustun e cila luante rolin kryesor, Elifin.

Pas “Diamante dhe dashuri”, aktorja luajti edhe në serialin “Xhesuri dhe e bukura”, që do të ishte seriali i fundit në të cilin do shfaqej në ekran.

Leave a Reply