E mbani mend ‘Bylentin’ tek ‘Dashuri e ndaluar’? Sot vajzat çmenden pas tij..

U bë i njohur në Shqipëri nga seriali “Dashuri e ndaluar” ku luante rolin e “Bylent”, djali i vogël i familjes Zijagil megjithate pak vite më vonë ai u shfaq në rolin e “Mert” në serialin “Shtëpiake të dëshpëruara” (ne versioni turk).

Batuhan Karacakaya ne serialin “Dashuri e ndaluar”

Mirepo sot ai nuk është më ai djali i vogël që shihnit tek seriali “Dashuri e ndaluar” dhe as ai djali adoleshent qe ka luajtur tek “Shtëpiake të dëshpëruara”, sepse tani është rritur, ka një pamje krejt tjetër dhe po çmend vajzat e Turqisë transmeton shqiptari.net

Leave a Reply