E kujtoni Alekun e Sadnës? Do habiteni nga fotot e tij të fundit, ja si duket tani ai

E mbani mend Alekun, personazhin e serialit indian “Bidaai” i cili bëri për vete p ublikun me rolin e tij dhe historinë e veçantë të dashurisë me Sadnën?

Kanë kaluar disa vite që nga transmetimi i këtij seriali dhe sot Aleku sigurisht që ka ndryshuar shumë. Aktori Angad Hasija sot është 35 vjeç dhe pas ndryshimit drastik që ka bërë në pamje është kthyer në një super mo del. Ai vazhdon k arrierën si aktor duke luajtur në seriale shumë të ndjekur në Indi. Sa i përket jetës p rivate, Aleku është i ma rtuar dhe baba i një vajze.

Leave a Reply