E fundit! Veliaj me djalin në krah: Jam shëruar nga k oronavirusi, ja gjendja e Ajolës

E fundit! Veliaj me djalin në krah: Jam shëruar nga k oronavirusi, ja gjendja e Ajolës

E fundit! Veliaj me djalin në krah: Jam shëruar nga k oronavirusi, ja gjendja e Ajolës

Kreu i Bashkisë Tiranë, Erion Veliaj është shëruar nga Covi d-19. Mësohet se kryebashkiaku ka marrë sot përgjigjen e tamponit të dytë, i cili ka rezultuar negative.Bashkë me Veliajn, negative me koronavirus, ka rezultuar edhe bashkëshortja e tij, Ajola Xoxa.

Gruaja e kryebashkiakut, pasi mori vesh që ky i fundit, ishte i inf ektuar, bëri gjithashtu tamponin, i cili rezultoi negative.Vetë kryetari i Bashkisë Tiranë, Erion Veliaj, bëri me dije se ishte i inf ektuar me Covi d-19 në fund të muajit k orrik, më datë 28. Nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale, ai u shpreh se ndodhej në gjendje të mirë sh ëndetësore dhe se punën e vijonte nga shtëpia.

Leave a Reply