E fundit! Po luante me telefon, gruan e zë korrenti dhe ndërron jetë

Një grua në Tajlandë u gjet e vd.e.kur pasi e kishte zënë korenti ndërsa luante me telefonin e saj të ri që ishte në karikim.

Ngjarja e r.ë.n.dë u regjistrua në provincën Udon Thani, ku 54-vjeçarja Yooyen Saenprasert u gjet në shtratin e saj me kabullin e telefonit në dorë.

Sipas bashkëshortit të saj, telefonin ia kishte dhuruar ai së fundmi për ditëlindje dhe shpesh herë ajo e kalonte kohën duke luajtur me të.

error: Alert: Content is protected !!