E fundit! Nuk ka qetësi në Shqiperi, vëllai m b y t motrën e tij pranë shkollës

Një ngjarje e r ende raportohet të ketë ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Shkodrës.

Raportohet se vëllai ka mb y tur motrën e tij, pranë shkollës ‘Ndoc Mazi’ në lagjen ‘3 heronjtë’ në Shkodër.

Ende nuk dihen detaje lidhur me identitetin e të përfshirëve në ngjarje dhe shkakun e vrasjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!