E FUNDIT / Deputetja shqiptare bashkë me dy fëmijet e saj rezultojne pozitiv me COVI D-19

E FUNDIT / Deputetja shqiptare bashkë me dy fëmijet e saj rezultojne pozitiv me COVI D-19

E FUNDIT / Deputetja shqiptare bashkë me dy fëmijet e saj rezultojne pozitiv me COVI D-19

Deputetja Donika Kadaj-Bujupi bashkë me dy fëmijët dalin pozitivë me COVI D-19 / Deputetja e AAK-së, Donika Kadaj-Bujupi, ka njoftuar se pas analizave të bëra ka dalë pozitiv me COVI D-19, bashkë me të dy fëmijët e saj.

“Dje kam rezultuar pozitiv në testin për Covi d-19. Njëjtë sikur unë, edhe dy fëmijët e mi, Dardani e Doruntina”, është shprehur ajo, transmeton Klan Kosova. “Prej se e kemi marrë testin jemi vetëizoluar dhe do të qëndrojmë kështu duke respektuar rekomandimet e IKShPK, të cilët i falënderoj për punën e pandalshme e të palodhshme”.

Leave a Reply