‘E di që është kundra ligjit’, Albano Bogdo tenton të puthë në buzë Pëllumb Piperon

Mjeku Pëllumb Pipero ishte i ftuar mbrëmjen e djeshme në “Klanifornia”. Gjatë një skeçi, Albano Bogdo i cili luan rolin e Gilbert Fevizut, tentoi ta puthte në buzë.

“Doktor, të lutem, do të më lejosh të të puth një herë. E di që është kundër çdo ligji, kundër çdo këshille që keni dhënë, por të lutem se dua të të puth një herë sinqerisht. Po në buzë”, i tha Albano dhe Pipero e priti me të qeshura.

“Mos ma prish… ma jep içik buzën”, i tha aktori ndërkohë që i afrohej mjekut.

Leave a Reply