Djalin ende shumë të vogël por Adelina Tahiri sapo ndau lajmin e h idhur

Djalin ende shumë të vogël por Adelina Tahiri sapo ndau lajmin e h idhur

Djalin ende shumë të vogël por Adelina Tahiri sapo ndau lajmin e h idhur

Adelina Tahiri është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia dhe që mori vëmendjen e publikut që në daljen e parë në skenë.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, shkruan ORAinfo.Adelina nuk heziton të jetë shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Inst agram ku edhe posedon me mijëra ndjekës, por ne Instagram ajo dha lajmin e hidhur se ishte pak pa qejf, e se mure. Adelina Tahiri është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia dhe që mori vëmendjen e publikut që në daljen e parë në skenë.

Leave a Reply