Ditë të zeza për Ardit Gjebrenë/ Humb njeriun e dashur të familjes:Dashuria e familjes u prefsh në paqe!

Ardit Gjebrea ka dhArnë para pak minutash lajmin e hidhur se xhaxhai i tij, Shpëtim Gjebrea është ndarë nga jeta. Gjebrea ka postuar një foto të xhaxhait në Instagram duke shkruar se një tjetër ëngjëll i është shtuar familjes.

Ditë të zeza për Ardit Gjebrenë,Humb njeriun e dashur të familjes:Dashuria e familjes u prefsh në paqe! “Një engjëll tjetër i shtohet familjes Gjebrea, xhaxhai im…shembulli i mirësise, dashuria e bashkëshortes dhe dy vajzave, kujdesi i të gjithëve, mjeku që nuk u lodh për askënd. Në paqe shpirti yt. Shpëtim Gjebrea”, shkruan moderatori.

error: Alert: Content is protected !!