Del fotoja/ Ky është shqiptari që nuk pati mëshirë, por e lidhi qenin pas makine dhe e tër hoqi derisa sa dha shpirt

Del fotoja/ Ky është shqiptari që nuk pati mëshirë, por e lidhi qenin pas makine dhe e tër hoqi derisa sa dha shpirt

Del fotoja/ Ky është shqiptari që nuk pati mëshirë, por e lidhi qenin pas makine dhe e tër hoqi derisa sa dha shpirt

Fotot e një qeni që tërh iqej zv arrë nga një automjet në Durrës u bënë virale në rrjetet sociale, çka bëri që autoritetet të reagonin dhe të arrestonin personin që kreu aktin e shëmtuar.
Pak orë më parë u njoftua se u arr estua një 50 vjeçar. Burime për JOQ ALBANIA bëjnë me dije se ai është Faik Perkoxha nga Sukthi i Durrësit. 50-vjeçari duket se një person i dhënë mbas kafshëve pasi në rrjetet sociale poston shumë qenë.

Ende nuk duhet se çfarë e ka shtyrë personin që të kryente atë veprim me kafshën e pafajshme, por shpresojmë që ai të marrë dë nimin e merituar.

Leave a Reply