Ç’po bëhet kështu? E çon fëmijën në shkollë, por…shkojnë urgjent në Polici, Drejtori i Shkollës e kishte…ua ska.ndal

Drejtori i Shkollës në Suharekë është den/oncuar nga një i mi/tur pasi dy/shohet të ketë rr/ahur këtë të fundit.

Përmes raportit 24 orësh, Policia ka bërë me dije se pas intervistimit, palët janë liruar dhe rasti ka shkuar në procedurë të rregullt.

“Suharekë 01.06.2021 – 11:10. Vi/ktima mashkull kosovar nxënës (i mi/tur), ka informuar se është keqtrajtuar fizikisht nga drejtori i shkollës i dy/shuari mashkull kosovar. Sipas vi/ktimës ngjarja ka ndodhur në objektin e shkollës. Vi/ktima ka pranuar tretman mjekësor dhe është liruar. Me vendim të prokurorit, pas intervistimit palët janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në raport./Huazuar nga Gazeta Express

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!