Çfarë ndodhi, Bes Kallaku “kacafytet” në mes të lokalit me… (VIDEO)

Çfarë ndodhi, Bes Kallaku “kacafytet” në mes të lokalit me… (VIDEO)

Çfarë ndodhi, Bes Kallaku “kacafytet” në mes të lokalit me… (VIDEO)

Sulmuesi i Kombëtares, Sokol Cikalleshi është rikthyer në Shqipëri teksa pret urdhrat e trajnerit Edi Reja, për 2 sfidat eshtatorit. Mbrëmjen e djeshme, sulmuesi ishte duke darkuar me aktorin e njohur të humorit Bes Kallaku, me të cilin kanë miqësi familjare. Nuk mund të mungonin shakatë në këtë takim mes futbollistit dhe humoristit.

Ka qenë bashkëshortja e Besit, Xhensila Myrtezaj, e cila nëpërmjet një postimi në “Instastory”, iu ka nxjerrë “bojën” të dyve, duke postuar një video “pikante”, ku Cika dhe Kallaku, shfaqeshin duke u shtyre me njëri-tjetrin se kush do të paguante. “Po kalonin mirë deri në momentin që njëri u çua për të paguar”, ishte mbishkrimi i Xhensilës në videon e publikuar.

“Jo s’ke shans të paguash”, dëgjohet të thotë Bes Kallaku në video. E gjitha kjo në kuadrin e shakasë, pasi të dy janë miqë shumë të mirë. shi ko vi deon me po sht KE TU

Leave a Reply