Buzhala : Dulla pozitiv. Koka kane mbete pa pare. I fshini edhe ky nja 18 mije euro

Gazetari Berat Buzhala, ka reaguar ne menyrë ironike pas lajmit që Kryeministri i Kosoves, Avdullah Hoti konfirmoi se ka rezultuar pozitiv me ko ronavirus.Buzhala tallet me nje pjese te qytetareve te cilet mendojne qe nuk ka virus, dhe po te njejtit mendojne qe njerëzit qe preken me Covid paguhen me para.

Kjo është një e pavërtet e madhe dhe një dezinformim për qytetarët tanë, e cila më së paku nevoitet në këto kohë ku gjendja është e jashtëzakondshme, shkruan KorrektPress. Statusi i Berat Buzhales: Dulla pozitiv. Koka kane mbete pa pare. I fshini edhe ky nja 18 mije euro

Leave a Reply