Brenda shtepise luksoze te Bieta Sulos/ Shikoni sa bukur e ka rregulluar ajo vilen 2 kateshe

Brenda shtepise luksoze te Bieta Sulos/ Shikoni sa bukur e ka rregulluar ajo vilen 2 kateshe

Brenda shtepise luksoze te Bieta Sulos/ Shikoni sa bukur e ka rregulluar ajo vilen 2 kateshe

Moderatorja e njohur e emisionit “ Ftese ne 5” , Bieta Sulo eshte teper aktive ne profilin e saj ne ins tagram. Bieta dhe Albani jane prinder te nje djali qe quhet Kroi Art. Pervec momenteve nga puna, ajo poston vazhdimisht foto edhe nga perditshmeria e saj me Albanin dhe vogelushin e saj.

Here pas here moderatorja e njohur na ka treguar kende te ndryshme te apartamentit modern. Ne fotot e publikuara Bieta ka pozuar ne shkallet e brendshme te shtepise e cila eshte dy kateshe. Ne foton tjeter tregon nje kend te kuzhines dhe shikojme se ne arredim mbizoterone ngjyra e bardhe dhe kafe.

Leave a Reply