Bora Zemanin e njohni te gjithe por nuk do ta besoni sa vjecare eshte moderatorja

Bora është tepër aktive në rrjete sociale dhe ndan me ndjekësit momente të ndryshme të përditshmërisë së saj, ndërsa sot ka kujtuar për fansat se feston ditën e saj të lindjes.

Moderatorja publikoi një foto të sajën ku shfaqej pa grim dhe e veshur me rroba sportive, teksa ka “sfiduar” ndjekësit të gjejnë moshën e saj.

Moderatorja ka lindur më 9 janar të vitit 1992, ndërsa sot ka 29-vjeç.
Megjithëse është ende shumë e re, ajo nuk i tregon aspak 29 vitet e jetës, duke u dukur ende sikur është në fillim të të 20-ave të saj.

error: Alert: Content is protected !!