Bes Kallaku në zi/ Humb njeriun e dashur, rrëqeth me fjalët: Pse ike kaq shpejt se ti më hiqje mërzinë

Bes Kallaku në zi/ Humb njeriun e dashur, rrëqeth me fjalët: Pse ike kaq shpejt se ti më hiqje mërzinë

Bes Kallaku në zi/ Humb njeriun e dashur, rrëqeth me fjalët: Pse ike kaq shpejt se ti më hiqje mërzinë

Bes Kallaku në zi/ Humb njeriun e dashur, rrëqeth me fjalët: Pse ike kaq shpejt se ti më hiqje mërzinë
Aktori i njohur i humorit shqiptar, Bes Kallaku ka ndarë me ndjekësit e tij në rrjetet sociale ndarjen e shpejtë nga jeta të mikut të tij të ngushtë.
Vetëm pak minuta më parë aktori i humorit i ka dhënë lamtumirën një njeriu mjaft të rëndësishëm në jetën e tij dhe këtë ai e tregoi me fjalët e ndjera që shkroi bashkëngjitur me foton.

“Lamtumire shoku im i mire. Vertet te pabesueshme jane ndarjet prej jetes me njerezoret si ty, me miresine e zemres dhe buzeqeshjen e stampuar ne fytyren tende qe largon trishtimin.

Leave a Reply