”Babi Të Lutem Kthehu”. Babai Vd.Es Tra.Gjik.Isht Në Sy Të Dy Femijëve Të Tij .Mos Kalo Pa Thenë NGUSHLLIME

“Babi Të Lutem Kthehu”. Babai Vd.Es Tra.Gjik.Isht Në Sy Të Dy Femijëve Të Tij .Mos Kalo Pa Thenë NGUSHLLIME
Një shqiptar ka humbur jetën tragjikisht në Greqi. Mësohet se 35-vjeçari ishte një punëtor që humbi jetën në oborrin e tij gjatë punës si kopshtar.Ngjarja e rëndë ndodhi pasditen e së enjtes në Pefka, në Selanik ndërsa shqiptari po shkurtonte një pemë ne oborrin e tij në rrugën Propylaion.

Sipas informacionit nga Thestival, punëtori në rrethana ende të paqarta ka rënë nga shkallët, duke marrë dëmtime të rëndë.

Një ambulancë shkoi në vendin e ngjarjes, por për fat të keq shqiptari kishte ndërruar jetë.35-vjeçari ishte baba i dy fëmijëve dhe punonte për të zbukuruar kopshtet e disa shtëpive në zonën e Pefka.Mos kalo pa thene NGUSHLLIME.

error: Alert: Content is protected !!