Auu sytë zemra/ Miriami poston videon e ndjerë, na e shkriu zemrën fare

Auu sytë zemra/ Miriami poston videon e ndjerë, na e shkriu zemrën fare

Auu sytë zemra/ Miriami poston videon e ndjerë, na e shkriu zemrën fare

Padyshim që Miriam Cani dhe Alban Skënderaj janë një ndër çiftet më të dashur për publikun.Pas 12 viteve lidhje, çifti kurorëzuan në martesë dashurinë e tyre më 7 maj të vitit 2019.

Ata kanë edhe dy fëmijë së bashku, një vajzë që quhet Ameli dhe një djalë, i cili quhet Duam.Kohët e fundit, çifti nuk ka postuar shumë në rrjete sociale, ashtu sikurse nuk kanë qenë shumë aktivë me projekte të reja apo me intervista.

Mirëpo mbrëmjen e djeshme, Miriam ka ndarë me ndjekësit një video ku shfaqet dorë për dore me Albanin, ndërkohë që videon e ka shoqëruar me një këngë mjaft të bukur, e cila tiullohet “You are the reason” nga Calum Scott.

Leave a Reply