Askush nuk e priste Ana Kauri në lidhje me Arjanin Ja se cfare ka thene ai..(Video)

Perputhen eshte emisioni qe ka thyer rekord shikueshmerie dhe qe prej 9 muajsh nga fillimi i tij ka mberthyer publikun perpara ekranit.Vetem para disa ditesh eshte festuar me nje feste shume te madhe nga produksioni i ketij emisioni perfundimi me sukses i perputhen me konkurrentet e moshave te reja.

Ne kete feste kane qene konkurrente te shumte si te rinjte por edhe ata te “perputhen40+” Tashme prej disa puntatash po transmetohet perputhen reunion ku jane prezente te gjithe konkurrentet qe kane qene pjese e ketij emisioni.

Ata ballafaqohen me njeri tjetrin duke sqaruar debatet dhe hatermbetjet qe kane pas ne emision por shikojne edhe momentet e tyre me te bukura qe prej fillimit te emisionit.Kane qene te shumte konkurrentet te cilet kane fituar zemrat e publikut ku nje nder to eshte edhe Ana Kauri.

Bukuroshja ka qene nje nder konkurrentet me te dashura ku me tipin e saj te qete dhe te shkathet ka arrite te terheqe vemendjen e publikut.Ana eshte edhe nje vajze shume terheqese dhe kane qene te shumte konkurrentet te cilet kane shprehur pelqimin per te duke i kerkuar edhe takime.

error: Alert: Content is protected !!