Arbana i gjen një ‘gabim’ Georgina Rodriguez-it

Arbana i gjen një ‘gabim’ Georgina Rodriguez-it

Arbana i gjen një ‘gabim’ Georgina Rodriguez-it

Bukuroshja Georgina Rodriguez shkëlqeu me look-un në festivalin e Filmit në Venecia. Mirëpo, vëmendjen e mori një detaj i vogël në një prej veshjeve të saj.

Georgina kishte harruar të hiqte etiketën e xhaketës që kishte veshur dhe kjo nuk i shpëtoi syrit të paparacëve. Moderatorja Arbana Osmani ka publikuar në Instastory një foto të saj, duke u shprehur “Georgina është një prej nesh”. Vetë Arbana është përballur me një situatë të tillë, prandaj ajo disi ka gjetur veten. “Nuk është se e kam vrarë mendjen ndonjëherë, por tashmë ndihem më mirë”, ka shkruar me humor ajo.

Leave a Reply