Aktorja e njohur shqiptare jep lajmin e papritur: Do i f utem politikës, do jemi në krah të Edi Ramës

Aktorja e njohur shqiptare jep lajmin e papritur: Do i f utem politikës, do jemi në krah të Edi Ramës

Aktorja e njohur shqiptare jep lajmin e papritur: Do i f utem politikës, do jemi në krah të Edi Ramës

Aktorja tropojane, Arjola Demiri, ka marrë së fundmi një vendim të p apritur. Arjola ka deklaruar se në zgjedhjet parlamentare do të jetë përkrah kryeministrit Edi Rama duke renditur edhe arsyet e vendimit të saj.

“Miq e mikesha,familjare e fansa te mij,po ju k omunikoj se ne zgjedhjet e priteshme parlamentare do jem perkrah Edi Rames me tere mundesite dhe e nergjite e mija.

Vij nga nje familje e djathte ne gen por pikerisht kjo me intr igon te br aktis pergjithmone te ashtuquajturit te djathte qe ab uzuan me id ealet e prinderve e gjysherve te mij.I bashkohem Edi Rames se qytetin tim te lindjes nga nje germadhe e va rr eze politike per 25 vjet e riktheu ne jete e nje qytet modern qe bashkjeton me shekullin e ri. Me Edi Ramen do jem jo vetem per mandatin e trete por dhe per te katertin…”, shprehet Arjola.

Leave a Reply