Aksídent i rëndë në Suharekë: Shikojeni si vetura përfundon nën mikserin e betonit (Video)

Një aksident i rëndë ka ndodhur në dalje të fshatit Savrovë të Suharekës, ku një femër ka mbetur e lënduar rëndë.

Para pak minutash një aksident i rëndë ka ndodhur në fshatin Savrovë të Komunës së Suharekës. Aksidenti ka ndodhur në mes të një veture dhe në mes të një mikseri të betonit. Shoferja e cila ka qenë duke vozitur Mercedes-Benz, ka goditur me shpejtësi të madhe mikserin e betonit.

error: Alert: Content is protected !!