Adelina Thaci mposht koronavirusin, shikoni ku ka shkuar menjëherë pas shërimit

Adelina mposht koronavirusin, shikoni ku ka shkuar menjëherë pas shërimit

Adelina mposht koronavirusin, shikoni ku ka shkuar menjëherë pas shërimit

Adelina Thaçi është këngëtarja që për disa vite ishte pjesë e pandashme e skenës muzikore shqiptare. Ajo tani është më pak aktive me këngë e me projekte edhe pse nuk ka hjekur dorë nga muzika, pasi është profesoreshë e muzikës, shkruan ORAinfo.

Pak javë më parë ajo doli pozitive me koronavirus, e tashmë duket se e ka mposhtuar atë. Sot përmes një postimi ajo ka njoftuar se është mirë dhe ka filluar pushimet me familje. Adelina Thaçi është këngëtarja që për disa vite ishte pjesë e pandashme e skenës muzikore shqiptare. Ajo tani është më pak aktive me këngë e me projekte edhe pse nuk ka hjekur dorë nga muzika, pasi është profesoreshë e muzikës, shkruan ORAinfo.

Leave a Reply