A do ta falje tradhtinë? Nusja e familjes Berisha i lë të gjithë pa gojë me përgjigjen e saj: Duhet falur…

A do ta falje tradhtinë? Nusja e familjes Berisha i lë të gjithë pa gojë me përgjigjen e saj: Duhet falur…

A do ta falje tradhtinë? Nusja e familjes Berisha i lë të gjithë pa gojë me përgjigjen e saj: Duhet falur…

Blogerja e njohur, Armina Mevlani ka realizuar një ‘mini-intervistë’ me ndjekësit në Instastory. Ajo iu është përgjigjur pyetjeve nga më të ndryshmet, mes të cilave dhe një për tradhtinë.
“A do ta falje tradhtinë dhe a mendon se ka dashuri pas tradhtisë?”, është pyetur blogerja. Ajo ka treguar se fillimisht do t’i jepte një shans partnerit për t’u shpjeguar, sepse sipas saj tradhtia vjen për shumë arsye, dhe jo gjithmonë për mungesë dashurie.“Mendoj jeta dhe njeriu është shumë kompleks, tradhtia jo gjithmonë është mungesë dashurie dhe vjen për shumë arsye. Varet nga rrethanat, do ulesha dhe do flisja me partnerin për të kuptuar “përsenë” dhe nëse nuk më bind nuk do e falja. Ka dhe raste që mendoj që duhet falur”, ka replikuar Armina.

Leave a Reply