61-vjeçarja kërkon burrë me 100 mijë euro tek Arditi, por nuk e besoni ke i sjell e bija ne studio

Jozefina Topalli publikon foton e rrallë të djalit dhe shkruan fjalë zemre: Si në filma bukuri!

Jozefina Topalli publikon foton e rrallë të djalit dhe shkruan fjalë zemre: Si në filma bukuri!

Në rubrikën “Ka një mesazh për ty” ne emisionin “E diela shqiptare” në Tv Klan protagoniste kanë qenë një grua nga Fieri dhe vajza e saj.

Vajza e quajtur Rovena i ka bërë një surprizë të çuditshme nënës së saj Bukuries.

Fillimisht Rovena ka treguar historinë e saj personale, divorcing me bashkëshortin dhe pengesën për të takuar fëmijët e saj për vite me rradhë.

Më pas ajo tregoi dëshirën e vëllait dhe motrës për të martuar të ëmën 61-vjeçare pas vdekjes së babait të tyre.

Rovena deklaroi se mamaja nuk pranonte të martohej e në shaka e sipër i kishte thënë se do pranojë vetëm me një burrë që ka 100 mijë Euro.

Me të dëgjuar këtë shprehje, Rovena vendos ti sjellë mamasë një burrë në studio i cili kishte me vete një valixhe me 100 mijë euro.

Burri quhet Kujtim, edhe e gjithë supriza është në kuadrin e shakasë dhe zonja gjithsesi nuk ka pranuar në asnjë mënyrë duke refuzuar kategorikisht “propozimin” e bërë nga zotëria.

Leave a Reply