Home » LAJM » Mjekja 60-vjeçare shërohet nga koronavirusi vetëm me supë pule dhe paracetamol (Video)

Mjekja 60-vjeçare shërohet nga koronavirusi vetëm me supë pule dhe paracetamol (Video)

Unë kisha penicilinën e Zotit, supë pule, e cila dukej se kishte një efekt të mrekullueshëm për të rikthyer oreksin tim”
Një mjeke 60-vjeçare në gjendje të rëndë nga koronavirusi është shëruar vetëm me supë dhe paracetamol.
Ajo ishte shtrirë në shtrat prej shumë ditësh në shtëpinë e saj në jug të Londrës, por tani është rikuperuar dhe ka sqaruar se si është të jetosh me koronavirus.
Dr Gerada, ish-drejtuese e Kolegjit Mbretëror të GP, tha që shkoi në punë vetëm një ditë pasi u kthye nga Nju Jorku, dhe pikërisht atëherë filluan simptomat, me një kollë të thatë dhe lodhje. Në fillim mendoi se e kishte lodhje nga udhëtimi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*